Krásy hôr – mrznem a klepem sa v zime, ale výsledok stojí za to

[Total: 18    Average: 3.9/5]

To, že mrznem a klepem sa v zime, je to, čo mám rád. Ísť po západe slnka dole z hrebeňa, spať na chate 3 hodinky, aby som už o 3:00 mohol znova začať s čelovkou šľapať hore, nech som tam na východ slnka, to je super.

V Taliansku na Rocciamelone, kde je priamo na vrchole útulný bivak a keď vyjdete von, naskytne sa vám takýto úžasný výhľad. A nielen tento. V to ráno, keď som sa zobudil v jesennej bunde, bolo všade nasnežené a asi tak -10 °C. Klepal som sa zimou. Fúkalo ako bláznivé, ale bolo tak super počasie, že som si fakt nevedel vybrať, kam mám namieriť kameru a želal som si, nech ich mám aspoň 5. 

Natáčal som tiež v Západných Tatrách, kde my to nevychádzalo tak, ako som si predstavoval. To sa mi však stáva veľakrát. Potom jednoducho nič netočím a len si vychutnávam prostredie. Čakám. Často sa však už nič nestane a idem domov. Ale občas sa aj niečo prihodí, tak ako tu, pri pohľade na Baranec. Keď som už schádzal, odkryl sa na oblohe pás modrej oblohy, ktorý oddeľoval čierne a biele mraky. Hneď som vytiahol kameru a jednoducho zostal tam.

Krásy hôr – mrznem a klepem sa v zime, ale výsledok stojí za to written by lukaslans average rating 3.9/5 18 user ratings