Objednaj si foto kalendár OutdoorFilmy.sk 2018

Ani sme sa nenazdali a ďalší rok uplynul ako voda. S jeseňou prichádza čas na tradičnú objednávku nástenného kalendára nášho webu, aby ste sa počas celého roka cítili aj v práci a doma, rovnako príjemne, ako na horách. Kalendár je samozrejme inšpirovaný horami a obsahuje výber motivačných fotiek od autorov ako je Jozef Sádecký, Šimon Trnka, Juraj LukášMartin Grajciar, Marek Loduha, Robo Kučák, Martin Kukučka, Marián Kmeť, Petr Pavlíček, Adam MiloLukáš Kucej a Marián Kuric.

mock-up

Na čo sa teda môžete tešiť?

Nedostanete štýl jedného autora, ale výber toho najlepšieho, čo sa v roku 2017 okolo nášho webu odfotilo. Pri každej fotke je uvedené miesto, kde vznikla. Jednoducho – pozrieť sa na kalendár a chcieť vypadnúť von! To je heslo, ktorým sa riadime. 

Kalendár je tlačený na 200g papier, má rozmer A3 /297 x 420 mm/ a čiernu špirálu. 

Celý projekt kalendára je koncipovaný ako podpora webu a vyzbierané peniaze pôjdu na skvalitnenie všetkého, čo s webom súvisí. Preto ďakujeme za podporu, ceníme si to…

Dodanie a cena

Kalendár si môžete objednať najneskôr do 19.11.2017, od pondelka 30.11.2017 budeme kalendáre postupne odosielať. Cena za kalendár je 9,90 € + poštovné a balné 2,60 €. Spolu teda za jeden kus kalendára zaplatíte 12,50 €. Za dva kusy to bude 20,50 €, za tri potom 30,50 €. 

nahlad_vsetky_fotky
Toto sú všetky fotky z kalendára na rok 2018

Posielame aj do Čiech

Podobne ako aj minulý rok, aj teraz nie je problém poslať kalendár do Čiech. Cena 1ks spolu s poštovným je 346 Kč, za 2ks 692 Kč.


 OBJEDNÁVANIE KALENDÁROV BOLO UKONČENÉ. V PRÍPADE ZÁUJMU O KÚPU PÍŠ EMAIL NA info@outdoorfilmy.sk