Objednaj si fotokalendár OutdoorFilmy.sk 2024 – HORY V SRDCI

10 rokov. Presne toľko je tu s vami obľúbený nástenný fotokalendár nášho webu, ktorý prináša trochu hôr do vašich domov a kancelárii.

Ako je už dobrým zvykom, každý mesiac vás čaká jedinečná fotka, nielen zo Slovenska, ale aj z Dolomitov či Islandu – od najlepších fotografov na našej scéne. Aj tento rok prispel do kalendára špičkový poľský fotograf Karol NienartowiczČechy zastupuje Petr Lukeš a Slovensko kamaráti Ondrej Králik, Peter KováčJozef Sádecký, Marek Loduha ktorého fotku sme umiestnili na titulku, Marián KuricRoman Ripka, Juraj Sýkora, Radoslav ČernickýĽuboš Čerešňák, Stanislav Szilagyi a Robo Kučák.

mock-up

Na čo sa teda môžete tešiť?

V kalendári vás čaká 12 jedinečných fotiek, pričom pri každej fotke je uvedené miesto, kde vznikla. Jednoducho – pozrieť sa na kalendár a chcieť vypadnúť von! To je heslo, ktorým sa riadime. Kalendár je tlačený na 200 gramovom, luxusnom papieri, má rozmer A3 /297 x 420 mm/ a bielu špirálu. Aj toto robí z tohto kalendára ideálny darček nielen na Vianoce!

nahlad_vsetky_fotky2024

Dodanie a cena

Kalendár si môžete objednať až do vypredania zásob. Od pondelka 11.12.2023 budeme kalendáre postupne odosielať, aby ste ich mali na Vianoce doma. Cena kalendára zostala nezmenená, za jeden kus zaplatíte 11,90 € + poštovné a balné v závislosti od zvoleného druhu dopravy.

kalendar_web

Posielame aj do Čiech

Kalendár tradične posielame aj do Čiech – avšak iba cez Zásielkovňu/Packetu. Cena za 1ks kalendára je 290 Kč.

kalendar-banner