OUTDOORFILMY PEXESO s originálnymi ilustráciami pre malých aj veľkých horalov

Už máš darčeky nakúpené? Možno sme práve vyriešili tvoj problém. Dlho sme si lámali hlavu, čo pripraviť pred Vianocami, aby to nebolo otrepané a potešilo malých, aj veľkých horalov. Respektíve, aby sme si my veľkí zaspomínali na detstvo a mladší aby, aj formou hry, objavili v horách to čaro, ktoré v nich vidíme my. A tak sme dostali nápad na origoš OUTDOOROVÉ PEXESO!!! 

_JLK0117-Edit

Dizajn a príbeh

Ceruzky sa ujala naša talentovaná kamarátka Qtinca, ktorá myslím, že veľmi podarene pretvorila predstavy na realitu. Pexeso je ručne kreslené, tlačené na kvalitný a odolný 300g papier a skladá sa z 25 motívov. Rozpráva príbehy piatich zvieracích kamarátov, čo majú radi hory a tešia sa z každej chvíle strávenej v nich. Päť kamarátov – jedna spoločná vášeň!

_JLK0142

_JLK0151

Zoberte ho vyvetrať von, tam kam patrí – medzi Dunaj a Tatry. Alebo ešte ďalej. Pod stan, na chatu, k moru. To je úplne jedno, hlavne sa zabavte a potrápte trochu mozgové závity. Veď názov PEXESO je česká skratka vytvorená zo súslovia PEKELNĚ SE SOUSTŘEĎ!

Cena a dodanie

Každé pexeso je bezpečne uložené v praktickej papierovej krabičke, aby sa vám neroztratilo kade tade. Za cenu 7,90 € za kus + 1,10 € za poštovné a balné môže byť tvoje. Spolu teda za jeden kus zaplatíš 9 €, za dva kusy potom 17 € a za tri 25,00 €. Nečakajte do poslednej chvíle, počet kusov je limitovaný!!! 

_JLK0121

_JLK0156

→ balenie obsahuje 25 dvojíc pexesa
→ kartičky /6×6 cm/ sú obojstranne laminované, čo zabezpečí ich dlhú výdrž
→ netreba nič vystrihovať – môžete sa rovno pustiť do hry

PS: Pexeso pošleme aj do Čiech. Cena za 1ks s poštovným 249 Kč, za 2ks 499 Kč.

OBJEDNÁVKY