Bláznivá jazda v bizarnom kostýme zavŕšená skokom do bazéna. Zážitok na celý život!

Kreativita tímu, bizarné kostýmy, znamenitý výkon a samotný skok do bazéna. Presne také budú hodnotiace kritéria poroty Red Bull Jump & Freeze, jedného z najbláznivejších zimných podujatí, ktoré sa uskutoční už 1. apríla 2023 v Jasnej.

No vážne, viete si predstaviť lepší deň na oslavu bláznov? Ak aj vy patríte medzi tých, ktorým žiadna šialenosť a bláznovstvo nesmie ujsť, zaregistrujte svoj tím ešte dnes, pripravte si namakané sane, s ktorým sa nebudete báť skočiť rovno do ľadového bazéna, a doprajte sebe aj všetkým divákom zážitok na celý život!

Viac informácií o podujatí ako aj samotnú registráciu nájdete na tomto odkaze. Registrovať sa môžete do 19.2.2023 do polnoci!!!

Participants perform at Red Bull Jump & Freeze in Erciyes, Kayseri, Turkey on February 17, 2018 // Nuri Yılmazer / Red Bull Content Pool // SI201802250159 // Usage for editorial use only //
/Nuri Yılmazer / Red Bull Content Pool/

BLÁZNI NA SVAH!

Red Bull Jump & Freeze je podujatie pre nadšencov zimných športov akejkoľvek úrovne. Hlavným cieľom nahodiť na seba premakaný kostým, spustiť sa z kopca na saniach, ktoré to musia vydržať až do ľadového cieľa plného vody, a zabaviť sa s priateľmi v jedinečnej atmosfére v srdci Nízkych Tatier. Že to znie ako úlet ktorý vám nesmie ujsť? Poďme ďalej.

Participants perform during Red Bull Jump & Freeze in Vilnius, Lithuania on February 4, 2017 // Giedrius Bubliauskas / Red Bull Content Pool // SI201702060009 // Usage for editorial use only //
/Giedrius Bubliauskas / Red Bull Content Pool/

Predviesť sa bude môcť až 20 vybraných tímov, pričom pôjde o kombo tých najbláznivejších z bláznivých. Podujatie dáva dokopy tých najkreatívnejších a najzábavnejších účastníkov, aby sa postarali o nezabudnuteľný zážitok nie len pre seba, ale zároveň dokázali ohúriť prísne oko poroty, a v neposlednom rade vyburcovať davy divákov. Chýbať nebude after párty, ktorá bude oslavou nie len víťazov, ale aj všetkých bláznov v okolí.

Participants at Red Bull Jump and Freeze at Shymbulak Ski Resort in Almaty, Kazakhstan on March 22nd, 2015 // Victor Magdeyev / Red Bull Content Pool // SI201503250046 // Usage for editorial use only //
/Victor Magdeyev / Red Bull Content Pool/

Zážitok na celý život

Víťazov podujatia istotne poteší finančná odmena vo výške 2 000 €, tím na druhom mieste si domov odnesie 1000 € a v poradí tretí tím získa 500 €. Najhodnotnejšou výhrou však istotne bude zážitok na celý život, trofej, ktorou by sa chcel pochváliť každý, a vecné ceny od partnerov. Tomu sa hovorí druhé Vianoce!

PO 20 ROKOCH OPÄŤ NA SLOVENSKU

Prvý Red Bull Jump & Freeze sa uskutočnil v roku 2003 na Slovensku. Odvtedy sa v krajinách ako Rusko, Turecko, Kazachstan a ďalších v Európe a Ázii uskutočnilo viac ako 35 týchto podujatí. Za takmer dve desaťročia existencie Red Bull Jump & Freeze sme videli veľa skvelých nápadov, bláznivých kostýmov a dýchberúcich vystúpení. Tak čo, prekonáte ich?

Pre čo najčerstvejšie informácie nie len o Red Bull Campus Clutch sledujte @redbullsk na Instagrame a TikToku