Lepšie, krajšie, kvalitnejšie OutdoorFilmy.sk

Dobrý web spoznáte podľa toho, že sa zmení skôr ako sa zmeniť musí. Tak znie citát pána Jonasa Ridderstrala, upravený do webovej terminológie.  Prečo o tom píšem? Lebo OutdoorFilmy.sk, ani nie po roku prichádzajú s druhou, mierne „upgradnutou“ verziou.

Od omáčky prejdem k podstatným veciam. Čo sa teda vlastne zmenilo?

Logo

Zmena loga bola nevyhnutná a už dlhšiu dobu sme na rôznych tlačovinách používali logo nové, ktoré dôstojnejšie reprezentuje náš web, projekt, zámer – jednoducho našu vec.

Vyhľadávanie

Vypočuli sme prosby vás, návštevníkov, lebo vyhľadávania ste sa dožadovali už dávnejšie. Teraz je tu, plne funkčné, prehľadné, z výsledkov hneď zistíte, či sa jedná o film alebo článok alebo……

Krátke videá

V dnešnej uponáhľanej dobe, keď sa na človeka valí z internetu a nielen z neho, každú sekundu tisíce podnetov, spúšťame úplne novú sekciu – krátke videá.

Sem budú umiestňované všetky videá, ktoré sa nehodia do sekcie filmy – a to už z dôvodu obsahového, kvalitatívneho, alebo iného.

Hlavnou výhodou celej tejto sekcie je, že každý registrovaný užívateľ sem môže umiestniť nielen svoje video, ale aj video, ktoré videl niekde na webe /napr. YouTube, vime.com/ a páčilo sa mu natoľko, že sa oň chce podeliť s ostatnými. Na obsahu tejto sekcie sa teda môžete a ja dúfam, že aj aktívne bude, podieľať aj vy – návštevníci, diváci a čitatelia.

Workshopy

Poslednou, najhorúcejšou novinkou je sekcia workshopov. Pre tvoju maximálnu spokojnosť a plnosť zážitkov sme sa spojili s tými najlepšími, ktorí ťa “zasvetia” do tajov outdoorových aktivít, ako sú MTB, splav riek, lezenie a turistika. A  ak už ani teba nebaví sedieť doma a chceš zažiť niečo nové, vzrušujúce, tak neváhaj, vyber si z našej ponuky, veď je to také jednoduché.

Ponuka sa bude postupne rozrastať a ja len prezradím, že sa môžete okrem už aktuálneho MTB workshopu 4SEASONZ, tešiť aj na vodácky, boulderingový alebo kamerový workshop.

Ďalšie zmeny

Na webe je ešte ďalšie množstvo drobných zmien, ale tie spomínať nebudem a nechám ich pre každého z vás ako prekvapenie. Ja verím, že vynovená verzia webu uspokojí nároky každého z vás a v prípade že nie, dajte nám vedieť čo sa vám nepáči, čo by sme mali vylepšiť, zmeniť.

A vy, čo ste spokojní, napíšte nám tiež, veď koniec koncov – robíme to pre vás….

Za OutdoorFilmy.sk – Juro LUKÁŠ – ENJOY IT!!!