Objednaj si origoš OUTDOOROVÉ PEXESO pre malých aj veľkých horalov

Už máš darčeky nakúpené? Možno sme práve vyriešili tvoj problém. Dlho sme si lámali hlavu, čo pripraviť pred Vianocami, aby to nebolo otrepané a potešilo malých, aj veľkých horalov. Respektíve, aby sme si my veľkí zaspomínali na detstvo a mladší aby, aj formou hry, objavili v horách to čaro, ktoré v nich vidíme my. A tak sme dostali nápad na origoš OUTDOOROVÉ PEXESO!!! 

Dizajn a príbeh

Ceruzky sa ujala naša talentovaná kamarátka Qtinca, ktorá myslím, že veľmi podarene pretvorila predstavy na realitu. Pexeso je ručne kreslené, tlačené na kvalitný a odolný 300g papier a skladá sa z 25 motívov.  Rozpráva príbehy piatich zvieracích kamarátov, čo majú radi hory a tešia sa z každej chvíle strávenej v nich. Päť kamarátov – jedna spoločná vášeň!

pexeso-nove

Zoberte ho vyvetrať von, tam kam patrí – medzi Dunaj a Tatry. Alebo ešte ďalej. Pod stan, na chatu, k moru. To je úplne jedno, hlavne sa zabavte a potrápte trochu mozgové závity. Veď názov PEXESO je česká skratka vytvorená zo súslovia PEKELNĚ SE SOUSTŘEĎ!

Cena a dodanie

Každé pexeso je zabalené v krabičke z recyklovaného papiera a obsahuje malý príbeh. Za akciovú cenu 6,90 € za kus + 1,10 € za poštovné môže byť tvoje. Spolu teda za jeden kus zaplatíš 8 €, za dva kusy 14,90 € a za tri 22,00 €. Nečakajte do poslednej chvíle, počet kusov je limitovaný!!! 

PS: Pexeso pošleme aj do Čiech. Cena za 1ks s poštovným 233 Kč, za 2ks 466 Kč.

OBJEDNÁVKY

V prípade záujmu o pexeso nás neváhajte KONTAKTOVAŤ.