FESTIVAL CYKLOCESTOVANIE 2016

Cyklocestovanie, festival venovaný špeciálne cestovaniu na bicykloch, vám aj v tomto roku /19. novembra v Trnave/ prinesie množstvo zaujímavých prednášok, príbehov doplnených fotografiami ale aj video pozdravy a projekcie filmov.

Pozývame preto všetkých priateľov cyklistiky, cestovateľov a dobrodruhov, ako aj každého, kto si rád vypočuje a pozrie zaujímavé a napínavé prednášky plné dobrodružstiev a príhod z ciest po svete na bicykli. V priateľskom prostredí zasadacej miestnosti mestskej radnice v Trnave si zároveň bude možné vymeniť skúsenosti, nabrať inšpirácie a naplánovať nové cesty. Na festivale pripravujeme niekoľko noviniek a zmien, aby sme vám vašu prítomnosť ešte viac spríjemnili.

facebook_fotosutaz

Jednou z noviniek je aj fotografická súťaž s vyhodnotením priamo na festivale. Najkrajšie fotografie odmeníme zaujímavými vecnými cenami ako napríklad brašne na bicykel, výkonné LED predné svetlo, poukážky na nákup v celkovej hodnote 100€, wellness vstupenky a iné ceny. Samotná fotosúťaž bude prebiehať až do 10. novembra, do kedy môžete zasielať svoje fotografie mailom vo vysokej kvalite na adresu festival@cyklocestovanie.

Pripravujeme aj zaujímavú praktickú prednášku na tému týkajúcu sa cestovania na bicykli.

Bližšie informácie nájdete priamo na webovej stránke www.cyklocestovanie.sk alebo na facebooku https://www.facebook.com/cyklocestovanie.

Zo sedla bicykla sa najlepšie spoznáva svet…

Tešíme sa na vás!
poster_final copy